Wizytowa koszula, to przede wszystkim ta gładka i śnieżnobiała? Nic bardziej mylnego. Koszule w nowoczesnym wydaniu przybierają najrozmaitsze kolory i charakteryzują się różnymi wzorami. Mimo to nie tracą na elegancji i uważane są za koszule męskie wizytowe na równi z klasycznymi koszulami o jednolitym kolorze.

Koszule męskie wizytowe – rodzaje 

Za koszulę wizytową, uznaje się tę, która zakładana jest do garnituru, na ważne spotkanie biznesowe czy uroczystość rodzinną. Jak już wspomniano na początku, nie musi być ona biała. Popularne kolory koszul wizytowych, to m.in. odcienie grafitu, błękitu czy granatu. Mogą być gładkie lub posiadać delikatne wzory, typu kropki, romby, paski. Wybierając koszule męskie wizytowe szczególnie powinniśmy się kierować tym, w czym się dobrze czujemy. Jeśli wolimy gładkie materiały, to nie sugerujmy się propozycjami sprzedawcy, który pokazuje nam najnowocześniejsze wzory. Kupujmy to, co nam się podoba i co odzwierciedla nasz styl.

Zakładając koszule męskie wizytowe do garnituru, musimy pamiętać o tym, że muszą mieć one długi rękaw.  Nawet jeśli jest upalne lato. Krótki rękaw zarezerwowany jest na spotkania półoficjalne, do których nie wkładamy garnituru, jak i do stroju casualowego.

Koszule męskie wizytowe z wysokiej jakości tkanin

Nikt z nas nie lubi się pocić, a już na pewno nie wtedy, gdy chce dobrze wypaść. Dlatego tak ważne jest, żeby wybierać koszulowe męskie wizytowe z dobrej jakości tkanin. Najbardziej polecane są koszule bawełniane, które mogą mieć niewielką domieszkę materiałów syntetycznych… Jeżeli koszula wizytowa jest nieodzownym elementem naszego stroju do pracy, to pamiętajmy o tym, żeby codziennie ją zmieniać. Dwukrotne przyjście do pracy w tej samej koszuli z rzędu uważane jest jako niestosowne i należy tego unikać.

Fasony koszul wizytowych

Koszule męskie wizytowe możemy kupić w wersji klasycznej, czyli prostej, jak i taliowanej (slim). Dla mężczyzn z widocznym brzuszkiem i szerokimi ramionami, lepiej sprawdzi się prosta wersja koszul, które nie mają żadnych zwężeń. Natomiast dla panów szczupłych oraz takich, którzy mają wyrzeźbione ciało, idealnym rozwiązaniem będą koszule dopasowane, posiadające zaszewki oraz zwężenia w talii. Świetnej jakości koszule znajdziesz w sklepie https://www.topsecret.pl/koszule-meskie,402,pl-PL.