Męskie bransoletki, to bardzo ciekawy i modny dodatek do stylizacji. Jeszcze do niedawna bransoletka w wersji dla panów kojarzyła się głównie z błyskotką wykonaną z drogocennego złota lub tańszego srebra. Jednak obecnie wybór jest dużo większy. Bowiem w trendy wpisują się też bransoletki ze skóry, plecione czy z pojedynczych rzemyków. 

Zakup prezentu dla mężczyzny nie jest rzeczą łatwą. Dlatego jeśli brakuje nam już pomysłów na to, co podarować bliskiej osobie, bo nie chcemy po raz kolejny kupować perfum czy portfela, to doskonałym pomysłem będą męskie bransoletki. Co ważne, ich wartość można dopasować do zasobności swojego portfela.

Męskie bransoletki ze złota

Wyroby ze złota są piękne, trwałe, ponadczasowe, ale też mają swoją cenę. Ze względu na swoją wartość, mają też charakter pamiątkowy, dlatego idealnie nadają się jako prezent na ważne rocznice, czy np. okrągłe urodziny. Chcąc spersonalizować taki prezent i uczynić go unikatem, możemy zdecydować się na grawer. Najczęściej kupowane są męskie bransoletki wykonane z żółtego złota, ale w sprzedaży dostępne są też wyroby z białego złota, jak i połączenie żółtego z białym. Przy zakupie warto zwracać też uwagę na próbę, która powinna wynosić 333 lub 585.

Bransolety wykonane ze srebra

Alternatywą dla złota jest biżuteria srebrna. Doceniana przez mężczyzn i o wiele tańsza, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na zakup bransolety, która będzie dość gruba. Jednak nie powinniśmy przesadzać. Zbyt grube bransoletki męskie mogą prezentować się niezbyt elegancko, dlatego przy ich wyborze zachowajmy umiar. Poza tym, jeśli nasz mężczyzna posiada już srebrny łańcuszek, wtedy warto dopasować splot bransolety oraz jej grubość do łańcuszka. W ten sposób stworzymy komplet.

Męskie bransoletki w nowoczesnym stylu

Bransoleta z koralików dla mężczyzny? Czemu nie! W ostatnich sezonach bardzo popularne są tego typu bransoletki, które powstają z ciemnych koralików lub szlachetnych kamieni. W trendy wpisują się też męskie bransolety z rzemyków czy kauczuku, które mogą mieć ozdobny element w postaci blaszki, krzyża czy kotwicy. Do letnich stylizacji świetnie prezentują się też plecionki. Musimy tylko pamiętać o tym, żeby tego rodzaju bransoletek nie łączyć z elegancką koszulą czy garniturem. Powinniśmy zarezerwować je raczej do T-shirtów i stylizacji bardziej casualowych.

Jak widać bransoletka niejedno ma imię, ale każda jest wyjątkowa i gwarantujemy, że taki prezent z pewnością wywoła błysk w oku i będzie często towarzyszył osobie obdarowanej.