Co prawda to panowie są wzrokowcami, ale kobiety bardzo dużą uwagę przywiązują do ubioru. I to zarówno swojego, jak i płci przeciwnej. Dlatego wybierając się na romantyczny wieczór we dwoje warto przemyśleć to, co na siebie włożyć, aby zrobić wrażenie na swojej wybrance. Na pewno podstawą jest to, aby odzież męska była schludna i niewygnieciona.

Pozostałe kwestie w dużej mierze zależą od miejsca spotkania. Jeżeli randka ma się odbyć w eleganckiej restauracji, wówczas ekskluzywna odzież będzie strzałem w dziesiątkę. Kobiety uwielbiają eleganckich mężczyzn, dobrze ubranych, którzy nie stronią od koszul i garniturów. Dlatego też markowe koszule, z pewnością zostanie przez kobietę zauważone i zapamiętane. Są one szykowne i stylowe, a przy tym można zestawić je z jeansami, dzięki czemu całość nie będzie wyglądała zbyt formalnie. Pamiętajmy przy tym, że strój jaki wybierzemy musi sprawiać, że będziemy się w nim czuli komfortowo i swobodnie. Markowe koszule o klasycznym kroju są tak naprawdę ponadczasowe, i przydają się na różne okazje, dlatego warto w nie zainwestować. 

Stylowe spodnie

Koszulę już mamy, teraz czas na spodnie. Jak już wspomniano, do koszuli nie trzeba wkładać spodni garniturowych. Odpowiedni model będzie równie dobrze prezentował się w zestawieniu z jeansami lub spodniami materiałowymi, ale nie na kant, tylko takimi, które można nosić także do bluzy czy t-shirtu. Jeżeli chodzi o kolorystykę spodni, to jest ona dowolna. Może być dopasowana do koszuli lub też można postawić na bezpieczną klasykę typu granat, szarość czy czerń.