Wraz z pojawieniem się pierwszych jesiennych chłodów, w ruch idą cieplejsze odzienia, typu sweter czy płaszcz. I właśnie na swetrach, chcemy się teraz skupić. Goszczą one zarówno, w damskich, jak i męskich szafach, bo oprócz tego, że zapewniają przyjemne uczucie ciepła, to można z nimi stworzyć bardzo elegancką stylizację.

Tak naprawdę są one uniwersalne, ponieważ możemy je nosić na co dzień, jak i wybierając się na bardziej formalne spotkanie. Producenci oferują nam różne modele swetrów, od tych klasycznych, po sportowe np. z naszywanymi łatami na łokciach. Ponadczasowe są markowe swetry męskie w jednolitym kolorze, z dekoltem okrągłym lub w serek. I one idealnie nadają się wtedy, gdy zależy nam na elegancji. Do marynarek bardzo dobrym rozwiązaniem jest założenie swetra bez rękawów. Będzie stylowo i co równie ważne, ciepło. Z kolei jeśli chcemy postawić na luźną stylizację, wówczas możemy sięgnąć po swetry rozpinane czy takie, które zdobią liczne wzory. 

Swetry na lata

Każdy z nas miał zapewne taki sweter, który po kilku praniach nie nadawał się już do tego, aby gdzieś w nim wyjść. Powodem oczywiście było to, że nosił on liczne ślady użytkowania, był pomecholony i rozciągnięty. A wszystko przez niską jakość materiału. Dlatego jeżeli chcemy kupić sweter, który będzie można nosić przez kilka sezonów, to zdecydujmy się na sweter męski Ralph Lauren. Taka markowa odzież męska, to świetny pomysł na prezent, z którego każdy mężczyzna będzie zadowolony.